Skin'Up

Kozmeto-tekstil dünyasında bir öncü olan Skin'Up, zayıflama kıyafetleri teknolojilerinde dünya lideridir. 2005 yılında Sophie Beaugé-Duguet tarafından kurulan Fransız laboratuvarı, bugün eşsiz bilgi birikimini Avrupa, Asya-Pasifik, Yakın Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri'ne ihraç etmektedir. 

Mutluluk lifleri! 

Skin’Up’ın inançla başlayan başarı hikayesi, akıllı tekstil teknolojisiyle birlikte kıyafetlerde ve kullanımlarında bir devrim yarattı.

Skin'Up tekstil ürünleri cilde inceltici veya nemlendirici bir krem veya Spa’dan bile daha etkili bir kozmetik tedavi sunar. Uzun süreli etki sağlayan, kullanımı kolay ve estetik görünümüyle Skin'Up kozmeto-tekstil ürünleri, hem kadınların hem de erkeklerin, yaşları ne olursa olsun, vücutlarını şekillendirmelerini, derilerini sıkılaştırmalarını,  ciltlerindeki portakal kabuğu görünümünü azaltmalarını sağlar. 

Skin'Up mutluluk lifleri üretir!

Akıllı lifler 

laboratoire-skinup.jpg

Akıllı Skin’up tekstil ürünleri, 15 senelik araştırma ve inovasyon çalışmalarının meyvesidir. Dünya çapında benzersiz AR&GE merkezimiz, güzellik biliminin en rekabetçi ve en büyük kümelenmesi olan Touraine Kozmetik Vadisi’nde bulunmaktadır.

Skin'Up uzmanlığı çeşitli teknolojilere ve patentlere dayanmaktadır : doğal kozmetik aktif bileşenlerin mikro aktifleştirilmesi, aktif mineral lifleri ve masaj yapan dokulu örgü teknikleri. 

   

skin-up-ecommerce.jpgBağlılık lifleri

Skin'Up değerlerinin temelinde tüketiciye saygı yer almaktadır.Hammadde seçimi, dermatolojik kontrol ve izlenebilirlik, sorumluluk ve şeffaf iletişim tüketiciye saygının temelini oluşturur. 

Skin’Up’ın kalite ve etik anlayışı tüketiciler ve profesyoneller tarafından takdir edilmektedir. Ürünler 60 milyon tüketici tarafından test edildi ve 4 yıl boyunca Les Victoires de la Beauté tarafından ödüllendirildi.

Daha fazla bilgi için: www.laboratoire-skinup.com